Atsiskaitymų kontrolė

Tai nebrangi ir efektyvi kompleksinė paslauga, apimanti spektrą sąskaitų apmokėjimo kontrolės priemonių ir užtikrinanti savalaikį pinigų srautų sureguliavimą. Paslaugos tikslas – paspartinti sąskaitų apmokėjimą, taip užtikrinant apyvartinių lėšų pakankamumą bei užkertant kelią beviltiškų skolų atsiradimui.

Paslaugos sudėtinės dalys:
Sąskaitų spaudas. Tai prevencinė priemonė, naudojama ant Jūsų išrašytų sąskaitų, kuri informuoja Jūsų paslaugų /produktų pirkėją apie tai, jog šios sąskaitos mokėjimai yra griežtai kontroliuojami bendrovės „Žvilgsnis iš arčiau ir partneriai“. Tokiu būdu Jūsų klientui atsiranda įpareigojimas apmokėti sąskaitą prioritetine tvarka.

Raštiškas priminimas. Jei Jūsų klientas praleido sąskaitoje nurodytą apmokėjimo terminą ir laiku nepadengė įsiskolinimo, mūsų bendrovė, informuota apie tokią sąskaitą, per 2 darbo dienas įsipareigoja išsiųsti priminimą debitoriui apie pradelstą mokėjimą. Tokiu priminimu skolininkas informuojamas apie galima pasekmes, jei skubos tvarka neįvykdys savo finansinių įsipareigojimų Jūsų bendrovės atžvilgiu.

Skolų išieškojimas.
Skolininkui nepadengus įsiskolinimo po raštiško įspėjimo skubiai reikia imtis skolų išieškojimo veiksmų vykdymo. Jums nereikės eikvoti savo brangaus darbo laiko aiškinantis mokėjimų uždelsimo priežastis ir derintis dėl apmokėjimo.  Už Jus tai atliks „Žvilgsnis iš arčiau ir partneriai“ skolų išieškojimo specialistai.