Apie mus

UAB “Žvilgsnis iš arčiau ir partneriai” – kompleksines skolų išieškojimo ir teisines paslaugas teikianti bendrovė, besiremianti išskirtine verslo valdymo politika ir tradicijomis, skatinančiomis verslo plėtrą bei novatoriškumą.

Būdami skolų išieškojimo verslo srities žinovai, išvystėme ir vienoje vietoje suderinome visus galimus skolų išieškojimo būdus – ikiteisminį, teisminį, priverstinio vykdymo ir ilgalaikio spaudimo. Būtent įvairiapusiškas ir kiekvienu atveju individualiai pritaikomas skolų išieškojimo būdas bei pastovus novatoriškų idėjų įgyvendinimas leidžia bendrovei būti tarp efektyviausiai dirbančių šios srities įmonių.

Nuolatinis bendravimas su mūsų klientais leidžia operatyviai reaguoti į besikeičiančią skolininko situaciją ir priimti savalaikius ir tinkamus sprendimus dėl individualių veiksmų taikymo skolininko atžvilgiu.

Mūsų tikslas – rezultatyviai ir greitai padėti išspręsti klientui kilusias problemas dėl jų partnerių nemokumo.

Ilgametė įmonės darbuotojų darbo patirtis šioje verslo srityje užtikrina, kad mūsų bendrovės taikomi netradiciniai skolų išieškojimo metodai leidžia pasiekti pageidaujamus rezultatus per trumpiausią laiką. Bendrovės darbuotojai apmokomi itin griežtų verslo etikos standartų. Visada atsižvelgiame į kliento poreikius ir interesus, proceso metu rūpinamės mūsų kliento reputacija ir gero vardo išlaikymu. Bendravime su skolininkais laikomės orumo ir pagarbos žmogui principų.